banner_top_dolacz_1170x140-png.png

Dołącz do świata Sampure Minerals

Sampure Minerals to wielokrotnie nagradzana brytyjska marka kosmetyków mineralnych oraz jeden z głównych graczy na rynku kosmetyków Halal.  Marka powstała w 2009 roku, przez pierwsze lata dynamicznie rozwijała się na rodzimym rynku, a od 2017 roku stopniowo rozwija dystrybucję w innych krajach.

Sampure Minerals oferuje pełny asortyment kosmetyków do makijażu oraz manicure i pedicure. Nasze produkty charakteryzują się doskonałymi, zbalansowanymi recepturami i posiadają certyfikaty wegańskie, wegetariańskie, cruelty-free oraz halal. Współpracujemy bardzo blisko z naszymi partnerami handlowymi, aby jak najlepiej dostosować produkty, kolory i odcienie do oczekiwań rynków, na których jesteśmy obecni. Oferujemy również naszym dystrybutorom różne opakowania i sposoby ekspozycji produktów, aby w jak najlepszy sposób dopasować się do oczekiwań sklepów, salonów kosmetycznych, salon spa czy makijażystów.

Aby rozpocząć współpracę z naszą marką potrzebny jest niewielki kapitał na start i złożenie pierwszego zamówienia oraz nieco czasu, aby poznać nasze wartości, historię i produkty oraz przedstawić swój pomysł na rozwój marki. Oferujemy atrakcyjny i elastyczny pakiet wsparcia.

Jeżeli chcesz stać się dystrybutorem marki, napisz do nas na adres: sampure@sampure.eu, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy.