Dlaczego warto wybierać kosmetyki mineralne?

Wymieńmy tylko kilka powodów, dlaczego warto spróbować kosmetyków mineralnych i dlaczego te kobiety, które spróbowały są nimi zachwycone.

Zacznijmy od well-being – nasze kosmetyki mineralne składają się z naturalnych składników, które nie zatykają porów i pozwalają twojej skórze oddychać. Nasze kosmetyki nie zawierają talku, szkodliwych chemikaliów, parabenów czy też składników pochodzenia odzwierzęcego. Dlatego stanowią bardzo dobry wybór dla osób z podrażnioną skórą, alergiami czy trądzikiem.

Jakość – tylko starannie dobrane składniki trafiają do naszych produktów. Lista tych składników jest bardzo krótka. Nie ma  konserwantów, parabenów, tlenochlorku bizmutu, oleju mineralnego (i jego pochodnych), składników pochodzących z ropy naftowej, wypełniaczy, lanoliny itp.

Rezultaty – używając podkładów i pudrów mineralnych możesz dowolnie wybierać stopień krycia, dokładnie tak jak chcesz. Od delikatnego naturalnego makijażu dziennego do odważnego makijażu wieczorowego.

Oszczędność – decydując się na zakup kosmetyków naturalnych otrzymujesz tak naprawdę dwa rezultaty w jednym produkcie – upiększające i chroniące skórę. Produkty mineralne starczają na dłużej, ponieważ niewielka ich ilość wystarcza, żeby uzyskać świetny efekt.