WYSYŁKA I ZWROTY

Termin oraz koszty dostawy

Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera DPD.

W zależności od wybranej formy dostawy koszty przesyłki Produktu zakupionego w Sklepie www.sampure.plwynoszą:

Przesyłka kurierska na terytorium Polski, 15zł - dostawa w dniu następnym pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 13:00;

Przesyłka listowna polecona na terytorium Polski: 12 zł – termin dostawy zgodny z regulaminem Poczty Polskiej.

Przesyłka listowna polecona priorytet na terytorium Polski: 16zł – termin dostawy zgodny z regulaminem Poczty Polskiej.

Bezpłatna dostawa na terytorium Polski przy zamówieniach powyżej 200zł

Zamówienia złożone do godziny 13:00 w dni robocze, wysyłane są tego samego dnia. Wysyłka następuje po zapłacie przez Klienta.

Zwroty i anulowanie zamówienia

W przypadku zwrotów, prosimy o kontakt za pomocą formularza „Skontaktuj się z nami” w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zamówienia lub o kontakt pod numerem telefonu +223193215.  

Anulowanie zamówień

Jeśli z jakiegoś powodu zmieniłaś zdanie po złożeniu zamówienia i chcesz je anulować PRZED wysłaniem towaru, prosimy o kontakt poprzez wysłanie e-maila przez formularz „Skontaktuj się z nami” lub dzwoniąc pod numer telefonu +22 319 3215. Jeśli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze przeprocesowane przez nasz magazyn i wysłane, zostanie ono anulowane i nie będzie pobierana żadna opłata.

Jeśli zmienisz zdanie i anulujesz swoje zamówienie PO wysłaniu przez nas potwierdzenia wysyłki lub po otrzymaniu towaru, obowiązują następujące procedury:

Po otrzymaniu zamówienia masz 14 dni na zwrot zamówionych produktów, jeśli zmienisz zdanie i chcesz je anulować lub wymienić produkt na inny. Towar musi zostać zwrócony nieużywany i nieotwierany z nienaruszonym opakowaniem - w takim samym stanie, w jakim został pierwotnie od nas wysłany. Ze względów higienicznych nie przyjmujemy do wymiany ani zwrotu produktów, które zostały otwarte lub wykorzystane lub nie są w dokładnie takim stanie, w jakim zostały przez nas wysłane. Nie przyjmujemy zwrotów produktów o podobnych rozmiarach.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, aby potwierdzić, które produkty zostaną zwrócone, a następnie wyślemy Tobie numer zwrotny i adres na jaki należy odesłać towar do nas. Nie ponosimy odpowiedzialności za zwrot towarów zagubionych lub uszkodzonych podczas transportu. Zdecydowanie zalecamy, aby klienci używali poczty poleconej lub podobnej usługi umożliwiającej  śledzenie przesyłki i uzyskali niezbędne ubezpieczenie, które pokryje wartość przesyłek, jeśli zostaną one utracone podczas transportu. Zwrot kosztów zakupu zostanie dokonany na rachunek, z jakiego została wykonana płatność w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego towaru.

Te warunki nie mają wpływu na Twoje ustawowe prawa.