AKCESORIA

Idealna cera
Równomiernie rozprowadzenie
Najłatwiejsza precyzyjna aplikacja na świecie

Wynik 1-4 z 4
 • 85,00 zł Dostępny

  Pędzel Kabuki jest idealny do aplikacji mineralnych podkładów i pudrów Sampure Minerals. Dzięki pędzelkowi puder idealnie matuje i wyrównuje koloryt cery. Wykonany jest z najwyższej jakości syntetycznyego włosia, które jest miękkie i gładkie dzięki czemu jest delikatne dla skóry.  Produkt posiada certyfikat wegetarian, wegan oraz Cruelty Free.

  85,00 zł
  Dostępny
 • 74,90 zł Dostępny

  Profesjonalny pędzelek idealny do aplikacji różu i rzeźbienia policzków. Wykonany jest z najwyższej jakości syntetycznego włosia. Włosie jest miękkie i gładkie dzięki czemu jest delikatne dla skóry. Pędzelki Sampure Minerals zapewniają równomierne pokrycie i precyzyjne zastosowanie bez podrażniania skóry.  Posiada certyfikat wegetarian, wegan oraz Cruelty...

  74,90 zł
  Dostępny
 • 44,90 zł Dostępny

  Pędzel do profesjonalnego makijażu pozwala nałożyć i rozetrzeć cień na powiekach, uzyskując w ten sposób piękny makijaż oczu. Zaprojektowany tak, by umożliwić doskonałą, równomierną aplikację cieni Sampure Minerals. Ułożenie włosia powoduje, że cienie do powiek nie sypią się, a na powiece pozostawia odpowiednią ilość pigmentu. 

  44,90 zł
  Dostępny
 • 179,00 zł Dostępny

  Zestaw idealny na weekendowy wyjazd!Zawiera: - podkład sypki 4,5g - pędzelek kabuki - bronzer - tusz do rzęs  - błyszczykDostępny w wariantach: Natural Beige, Soft Beige, Porcelana, Sand, Light Beige.

  179,00 zł
  Dostępny
Wynik 1-4 z 4