OCZY

Wymarzone rzęsy
Idealne brwi & oczy
Odpowiednie nawet dla wrażliwych oczu

Wynik 1-11 z 11
 • 135,00 zł Dostępny

  Zestaw Stunning Eyes to idealny zestaw do makijażu oka. W zestawie znajdują się:- 2 x mineralny cień do powiek - tusz do rzęs - kredka do oczuZestaw jest idealny na prezent. Produkty znajdujące się w zestawie mają certyfikację wegetarian oraz Cruelty Free.Zestaw jest dostępny w wariantach: - Earth - Smokey - Blue SensationSczegóły w sekcji poniżej.

  135,00 zł
  Dostępny
 • 44,90 zł Dostępny

  Sampure Minerals oferuje wysoce pigmentowane odcienie mineralnych cieni do powiek. Zapewniają bogaty kolor, który utrzymuje się przez cały dzień. Minimalistyczna formuła cieni do powiek czyni ją idealną nawet dla najbardziej wrażliwych oczu. Produkt posiada certyfikację wegetarian i wegan, Halal oraz Cruelty Free.

  44,90 zł
  Dostępny tylko online
  Dostępny
 • 74,90 zł Dostępny

  Bogato pigmentowany tusz do rzęs zmiękcza i odżywia rzęsy malując je nasyconymi kolorami. Zapewnia efekt pięknych rzęs. Szczoteczka Admire pomaga pokrywać rzęsy intensywnym pigmentem od nasady aż do końcówki zapewniając im długość i objętość. Dostępna w trzech kolorach: Czarny Brązowy Electric Blue

  74,90 zł
  Dostępny
 • 74,90 zł Produkt dostępny w innej konfiguracji

  Bogato pigmentowany tusz do rzęs zmiękcza i odżywia rzęsy malując je nasyconymi kolorami. Rewolucyjna formuła zawierająca witaminy utrzymuje rzęsy w pięknej, intensywnej barwie bez rozmazywania przez wiele godzin. Unikalna szczotka Mysterious z włosiem na czubku grzebienia, rozdziela i wydłuża nawet najmniejsze rzęsy.

  74,90 zł
  Dostępny tylko online
  Produkt dostępny w innej konfiguracji
 • 74,90 zł Dostępny

  Bogato pigmentowany tusz do rzęs zmiękcza i odżywia rzęsy, malując je nasyconymi kolorami. Specjalnie zaprojektowana zakrzywiona szczotka Beautiful oferuje spektakularną objętość i moc podkręconych rzęs.

  74,90 zł
  Dostępny tylko online
  Dostępny
 • 37,90 zł Dostępny

  Kredki do oczu Sampure Minerals zapewniają gładką i precyzyjną aplikację idealnie podkreślają kontur oka. Miękka konsystencja gwarantuje łatwość aplikacji dając trwały efekt. Produkt jest odpowiedni dla wrażliwych oczu i soczewek kontaktowych. Ta kredka ma wbudowaną temperówkę. 0,3g

  37,90 zł
  Dostępny
 • 49,00 zł Dostępny

  Zapewniają gładką i precyzyjną aplikację. Miękka konsystencja gwarantuje łatwość aplikacji dając trwały efekt. Produkt jest odpowiedni dla wrażliwych oczu i soczewek kontaktowych. Produkt  posiada certyfikację wegetarian oraz Cruelty Free. 1,2 grama

  49,00 zł
  Dostępny
 • 49,00 zł Dostępny

  Kredka do brwi Sampure Minerals pomaga podkreślić, poprawić lub zmodyfikować naturalny kształt brwi. Delikatny ołówek do precyzyjnych linii, poprawia kształt brwi i delikatnie je pogrubia. Miękka formulacja nie podrażnia delikatnej skóry okolic brwi. Uzyskaj naturalny efekt, bez rozmazywania.

  49,00 zł
  Dostępny
 • 130,00 zł Dostępny

  W zestawie znajdują się trzy cienie do powiek wraz z pędzelkiem do aplikacji. Kolory cieni do powiek, które znajdują się w zestawie MIDNIGHT to: - Sparkling teal - Metal - Snowflake

  130,00 zł
  Dostępny
 • 149,00 zł Dostępny

  Zestaw idealny dla każdego, kto kocha makijaż!W tym imponującym zestawie znajduje się 12 wyselekcjonowanych produktów. Szczegóły poszczególnych wariantów znajdują się w sekcji WIĘCEJ INFORMACJI poniżej.

  149,00 zł
  Dostępny
 • 179,00 zł Dostępny

  Zestaw idealny na weekendowy wyjazd!Zawiera: - podkład sypki 4,5g - pędzelek kabuki - bronzer - tusz do rzęs  - błyszczykDostępny w wariantach: Natural Beige, Soft Beige, Porcelana, Sand, Light Beige.

  179,00 zł
  Dostępny
Wynik 1-11 z 11